Generalne wykonawstwo

ŚCIŚLE WEDŁUG HARMONOGRAMU

W TYM JESTEŚMY NAJLEPSI
Podczas realizacji tak złożonego i wieloetapowego procesu realizacji inwestycji, jakim jest generalne wykonawstwo, opieramy się na naszym doświadczeniu oraz solidnym i sprawdzonym zespole podwykonawców. Kolejnym ważnym dla nas aspektem jest sprecyzowanie celów w oparciu o realny harmonogram i umiejętność sprawnej komunikacji.

MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ
Dopracowany przez nas system realizacji inwestycji, gwarantuje Inwestorowi najbardziej optymalne rozwiązania, wybudowanie obiektu w zakładanym harmonogramie i budżecie, utrzymując najwyższą staranność wykonania i bezpieczeństwa pracy.


GENERALNE WYKONAWSTWO

Od harmonogramu do odbioru obiektu.

HARMONOGRAM

Inwestycje realizowane przez naszą spółkę podlegają ścisłemu harmonogramowi od etapu projektowania aż do zakończenia budowy. Harmonogram zawiera terminy podzielone na poszczególne etapy, do którego bieżący dostęp ma Inwestor – dzięki temu może zawsze zweryfikować bieżący postęp prac z wyznaczoną linią czasu.

ZARYS INWESTYCJI

Każda inwestycja rozpoczyna się od zaplanowania jej wielkości, przeznaczenia, potrzeb i wielu innych czynników wpływających na realizację. Do tego potrzebny jest zarys inwestycyjny w zakresie, architektoniczno-budowlanym oraz technologicznym, budżetu, terminów wykonania projektu oraz samej budowy.

PROJEKT

Na tym etapie realizacji zapadają najważniejsze decyzje. W zależności od przeznaczenia obiektu projektanci dostosowują rozwiązania, które umożliwiają najlepsze wykorzystanie powierzchni. 

 


BUDOWA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy sprawdzone i efektywne rozwiązania współpracy z Inwestorami, aby dokładnie i bezpiecznie zakończyć proces inwestycji. Współpracujemy z najlepszymi, zaufanymi podwykonawcami i dostawcami sprawdzonymi podczas wielu lat wspólnych.

KOMPLEKSOWO

Realizujemy wszystkie prace budowlano-montażowe, obejmujące prowadzenie robót zasadniczych i wykończeniowych, od uruchomienia wszystkich instalacji i urządzeń, aż po przekazywanie do eksploatacji gotowych, wyposażonych obiektów.


VIDEO-RAPORTY

PEŁNA KONTROLA NAD INWESTYCJĄ DLA INWESTORÓW ZAGRANICZNYCH
ARCHIWUM POSTĘPU PRAC

Inwestorom udostępniamy materiał filmowy z placu budowy, prezentujący tygodniowy postęp prac nad inwestycją. Dzięki temu bieżąca kontrola nad przebiegiem harmonogramu i realizacji całej inwestycji możliwa jest z każdego miejsca na ziemi.